top of page

Specializuji se...

Věnuji se veškeré projektové činnosti v oboru pozemních staveb. V praxi využívám 3D projektování (BIM). Věnuji se také návrhové (designové) činnosti jako bytový designer, kde vytvářím realistické fotovizualizace, 360° fotky, průlety objektem a mnoho dalšího, co se dá vymodelovat a vyrenderovat.

jo.jpg

Jak pracuji

Práce pro každého investora je vždy jiná, ale postup při práci je vždy podobný.

Vše vždy začíná prvotní konzultační schůzkou, kde vyslechnu veškeré požadavky investora a zajistím dostatečné informace, zda je budoucí záměr možný provést ( pokud investor tak neúčinil) .

Pracovní schůzka

Konzultace

Vše začíná schůzkou, kde získávám informace o stavebním záměru popř. představy klienta pro návrh interiéru, ujasnění podmínek, požadavků a mnoho dalších informací.

modely

Předprojektová činnost

V této fázi vytvářím podle požadavků prvotní návrh, který se pak po konzultacích šperkuje do investorovy podoby.

Projektová činnost

V projektové fázi už vytvářím výkresy podle schválené studie/návrhu pro ohlášení stavby, stavební povolení nebo pro provádění stavby.

Modrotisk

Inženýrská činnost

Tato fáze už je hlavně o komunikaci s úřady, zařízení všech potřebných vyjadřovaček, bez kterých se stavební povolení neobejde.

Dva muži v úřadu

O mně...

Jmenuji se Michal Šponer a provádím veškerou projektovou činnost v oboru pozemních staveb.

Dále se věnuji návrhům interiérů a interiérového designu. Vzhledem k mé znalosti nábytku a materiálů jako dřevo, dokážu vybrat ty správné materiály a to individuálně pro každého klienta.

Při návrhu interiéru tedy využívám znalosti materiálů k vytvoření perfektního prostředí individuálně pro každého klienta.

Společně vytvoříme dům snů.
Napište mi o svém záměru.

bottom of page